Hyundai v jámě lvové. V Mladé Boleslavi srovnává fabii a i20

Hyundai v jámě lvové. V Mladé Boleslavi srovnává fabii a i20
Tuzemské zastoupení značky Hyundai objíždí města s předváděcí akcí nazvanou Hyundai se srovnání nebojí. Zájemcům o koupi nového vozu umožní přímé srovnání svého městského hatchbacku i20 s konkurenčním výrobkem automobilky Škoda - novou generací modelu Fabia.
Nyní Hyundai zavítal do sídelního města úhlavního soupeře na tuzemském trhu - do Mladé Boleslavi. Propagační akce korejské značky si musel všimnout každý, kdo vcházel hlavním vchodem nákupního centra na okraji města.
Příležitost k porovnání vozů obou automobilek měli lidé již vloni. Tehdy však museli k prodejcům, zatímco letos za nimi oba vozy dojely před obchodní centra.
Pro tatínky a maminky byly připravené testovací jízdy, pro děti kouzelník a skákací hrad. Kvůli nevlídnému počasí ale děti ve středu nepřišly.
Foto: Radek Pecák
Radek Pecák Radek Pecák
8. 4. 2015 19:45
Fotoreportáž: Tuzemské zastoupení značky Hyundai objíždí města s předváděcí akci nazvanou Hyundai se srovnání nebojí.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Návrh na spojení agentury CzechInvest, CzechTrade a CzechTourism projedná vláda, plán kritizuje Hospodářská komora

Sestěhování agentur CzechInvest, CzechTrade a CzechTourism v České republice i v zahraničí by mělo v následujících třech letech přinést úsporu 138 milionů korun. Novinářům to před pondělním zasedáním vlády řekl ministr průmyslu a obchodu a dopravy Karel Havlíček (za ANO).

Kabinet v pondělí projedná přestěhování agentur CzechTrade a CzechTourism do státní budovy ve Štěpánské ulici v Praze, kde sídlí agentura CzechInvest. 

V neděli plánované sloučení ostře zkritizovala Hospodářská komora. "Projekt synergie, tedy sloučení státních agentur CzechTrade, CzechInvest a CzechTourism, kterým se v pondělí zabývá vláda, bude místo revoluční změny podpory podnikání a exportu pouhým sestěhováním těchto subjektů bez zásadních změn a důkladného auditu jejich fungování," uvedla komora v tiskové zprávě.

Vládní materiál podle Hospodářské komory například vůbec neřeší roztříštěné řízení podpory zahraničního obchodu tuzemských firem v zahraničí. Havlíček výtky odmítl, vyjádření komory má za velmi překvapivé.

Zdroj: ČTK
Další zprávy