Nová vlajková loď z Francie: Peugeot 508

Nová vlajková loď z Francie: Peugeot 508
Posádku chrání standardně šestice airbagů
Kufr je velký a také místa na zadních sedadlech pro kolena je dost
Nejpodstatnější změnou rozměrů v porovnání s odcházející čtyřistasedmičkou je zvětšený rozvor o devět centimetrů
Verze GT přijede na velkých kolech
Foto: Peugeot
Radek Pecák Radek Pecák
13. 7. 2010 17:21

Nová vlajková loď francouzské automobilky Peugeot bude mít premiéru na autosalonu v Paříži na podzim. V nabídce automobilky by měl nahradit modely 408 a 608.

 

Právě se děje

před 55 minutami

Hurikán Humberto zesílil na třetí stupeň a blíží se k Bermudám. Ostrovy přijaly řadu opatření

Hurikán Humberto zesílil na třetí stupeň z pěti a doprovází ho nyní vítr o rychlosti až 185 kilometrů za hodinu. Podle amerického Národního střediska pro hurikány (NHC) se nachází asi 655 kilometrů západně od Bermud, které by měl podle současné předpovědi okrajově zasáhnout. Při pouze drobné změně současné trasy by však mohl na ostrovy udeřit přímo, informovala agentura AP.

Ministr Bermud pro národní bezpečnost sdělil agentuře Reuters, že se v poledne místního času (17:00 SELČ) na ostrovech uzavřou školy, vládní budovy a přestanou plout trajekty. O několik hodin později rovněž přestane jezdit hromadná doprava. Meteorologové očekávají až deset centimetrů srážek, prudký vítr a silné vlnobití. 

Na pobřeží Texaského zálivu mezitím udeřila tropická bouře Imelda, která má v příštích dnech na některých místech jihovýchodního Texasu a jihozápadní Louisiany přinést až 46 centimetrů srážek.

Zdroj: ČTK
Další zprávy