Fotogalerie: Vyzdobená auta fanoušků na fotbalovém Euru

Fotogalerie: Vyzdobená auta fanoušků na fotbalovém Euru
Nejčastěji jsme vídali návleky na zrcátka s motivem státní vlajky
Takto může vypadat stejný vůz - Kia Cee´d, pokud je používán jako oficiální pořadatelský automobil
Motivy šampionátu se nacházejí na celé karosérii
Rekordní octavia - vlajek na ní bylo šest
Foto: Radek Pecák
Radek Pecák Radek Pecák
13. 6. 2012 17:00

Některé instituce varovaly fanoušky, aby se do Polska nevydávali auty. Byla to poněkud neuvážená výzva. Redakce Aktuálně.cz se před zápasem s Řeckem přesvědčila, že ve Wroclavi je o parkování skvěle postaráno. Ani po cestě se netřeba obávat nesmyslných policejních kontrol a dalších nepříjemností.

 

Právě se děje

před 35 minutami

Tesla podle Muska postaví novou továrnu blízko Berlína

Americký výrobce elektromobilů Tesla hodlá postavit novou továrnu v blízkosti Berlína. Oznámil to podle agentur DPA a Reuters generální ředitel podniku Elon Musk.

Tesla již dříve uvedla, že brzy sdělí umístění svého evropského závodu s označením Gigafactory 4, který by měl zahájit výrobu v roce 2021. Musk dnes při předávání ocenění "Zlatý volant" v Berlíně prohlásil, že závod bude stát blízko berlínského letiště.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Weby britských politických stran se staly terčem kybernetických útoků

Digitální platformy dvou největších britských politických stran se staly terčem kybernetických útoků. Na labouristy hackeři zaútočili už v pondělí, dnes se obětí hackerského útoku stala největší opoziční strana znovu a kromě ní kyberútok postihl i vládní konzervativce, informovala agentura Reuters. Labouristé dnes pondělní útok popsali jako sofistikovaný a rozsáhlý, ale nakonec neúspěšný. Informace britských médií ovšem nasvědčují tomu, že incident nebyl co do rozsahu a použité metody nijak výjimečný.

Zdroj: ČTK
Další zprávy