Foto: Z lega si můžete postavit nový McLaren. Slavná stavebnice nabízí celou sérii exotických aut

Foto: Z lega si můžete postavit nový McLaren. Slavná stavebnice nabízí celou sérii exotických aut
McLaren 720S - Vzhledem k velikosti modelu je potřeba zapojit trochu představivosti, ale nový McLaren to bezesporu je. Hlavně tedy díky barvě laku.
McLaren P1 - Nepůjde přitom o první McLaren v sérii. Lego už nabízí hybridní hypersport McLaren P1 i s jezdcem, klíčem a kužely.
LaFerrari - Konkurencí McLarenu je další vůz kombinující benzinový motor s elektromotorem. Je to slavné LaFerrari.
Porsche 918 Spyder - A Němci mají také své želízko v ohni. Teď se můžete pustit do srovnávání tří konkurentů v malém vydání.
Foto: LEGO
Jan Markovič Jan Markovič
10. 4. 2017 7:06
Nový supersport McLaren 720S se ještě ani nedostal na silnice, ale jeho zmenšená podoba z lega je už připravená. Do obchodů se dostane v červnu. Stane se dalším přírůstkem do série Lego Speed Champions, která je zaměřena na milovníky exotických aut. Najdete v ní třeba i Bugatti Chiron, Ford GT nebo LaFerrari. Podívejte se, jaká autíčka z lega si můžete pořídit pod záminkou, že jsou pro vaše děti. Nakonec si s nimi budete stejně hrát vy.
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Ve velkém procesu v Salvadoru odsoudili 373 členů známého gangu

Salvadorský soud dnes poslal do vězení 373 členů nechvalně proslulé zločinecké organizace Mara Salvatrucha. Výše trestů se různí, některé jsou v délce až 74 let. Podle agentury AP o tom informovala tisková služba příslušného soudu v hlavním městě San Salvadoru.

Během procesu se podle soudních dokumentů mimo jiné potvrdila tajná jednání mezi kriminálními skupinami a politiky ohledně podpory ve volbách v roce 2014. Potvrdily to předložené důkazy ve formě videozáznamů, fotografií a přepisů zachycených telefonních rozhovorů.

Předsedající soudce Godofredo Salazar v této souvislosti kritizoval prokurátory, že nevznesli obžalobu vůči politikům jak z levicové Fronty národního osvobození Farabunda Martího (FMLN), tak z pravicového Nacionalistického republikánského spojenectví (ARENA).

Zdroj: ČTK
před 8 hodinami

Před pěti lety z bankomatu v Mělníku zmizelo šest milionů korun, policie nyní obvinila dva muže

Policie zadržela dva muže, kteří jsou podezřelí z toho, že před pěti lety vykradli bankomat v Mělníku. Podle kriminalistů z něho odnesli šest milionů korun. Hrozí jim pět až 12 let vězení.

"Pracovali v bezpečnostní agentuře, která poskytuje služby v převozu peněz a provozuje bezpečnostní systémy. Měli tak detailní znalosti o chodu společnosti, znali způsob manipulace s kazetami na bankovky a jejich doplňování do bankomatů," uvedla mluvčí.

Policisté oba, čtyřicetiletého a čtyřiačtyřicetiletého muže, zadrželi 4. prosince. Obvinili je z vloupání.

Zdroj: ČTK
Další zprávy