Jak kreativně zamaskovat bourané auto. Opravy, nad kterými zůstává rozum stát

Dan Poláček Jan Matoušek Dan Poláček, Jan Matoušek
28. 6. 2022 6:02
Fantazii se mnohdy meze nekladou, a to platí i pro opravy nabouraných aut. Doslova si tuto poučku vzali k srdci majitelé následujících vozidel, kteří zkrátka nechtěli nebo nemohli utrácet za servis. Své poškozené plechové miláčky tak mnohdy proměnili v pozoruhodná umělecká díla. Někdy to ale ani pořádná dávka lepicí pásky nespraví.

Když jedna náplast nestačí

Malé škrábnutí nebo říznutí dokáže náplast spolehlivě zamaskovat a ochránit třeba před zanícením. Majitel této Hondy si však zjevně spletl účel náplasti a zničený blatník se snažil zamaskovat jejich větším než malým množstvím. Kreativní to jistě je, o funkčnosti ale pochybujeme.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 11 minutami

Policie vede kázeňská řízení s policisty, kteří zasáhli na akci ANO v Krumlově

Ředitelství jihočeské policie vede kárná řízení s policisty, kteří zasahovali na předvolební akci hnutí ANO v Českém Krumlově. Informaci, kterou v úterý přinesl server Seznam Zprávy, potvrdil mluvčí jihočeské policie Jiří Matzner. Policejní prezident Martin Vondrášek v pátek oznámil, že od jihočeského policejního ředitele Luďka Procházky očekává opatření do dvou týdnů. V Krumlově zasáhli neuniformovaní policisté proti ženě, odvezli ji pak na služebnu.

"V souladu s pokynem policejního prezidenta zahájil jihočeský policejní ředitel kázeňská řízení a bude o nich informovat, nejdřív pana policejního prezidenta," řekl Matzner. Kolika policistů se řízení týká, neuvedl.

Kritiku části médií vyvolal zejména zákrok v Borovanech. Neuniformovaní policisté při něm zaklekli na školáka, který odnesl Babišovi reproduktor. Emoce vyvolal zásah rovněž neuniformovaných policistů proti ženě v Českém Krumlově, kterou odvezli v neoznačeném autě na služebnu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy