Diskuse ke galerii: Foto: Nejde jen o ta nová světla. 10 novinek, které přináší Škoda Octavia po faceliftu

Foto: Nejde jen o ta nová světla. 10 novinek, které přináší Škoda Octavia po faceliftu Nová Škoda Octavia šokovala změnou designu. Čtyři světlomety vyvolaly vášnivé diskuse i dohady o tom, zda právě kvůli nim designér Jozef Kabaň po letech neopouští domácí značku. Nechme ale spekulace stranou, modernizovaná „Oktávka“ přináší kromě vzhledu i další zajímavé novinky. Vybrali jsme deset z nich, které by vám neměli uniknout.

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor odstraní z diskuse na Aktuálně.cz. Při opakovaném porušení kodexu Vám administrátor může zablokovat možnost přispívat do diskusí na Aktuálně.cz. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz.

Právě se děje

před 2 hodinami

Výsledek primárek ve Wisconsinu úřady oznámí až příští týden

V americkém státě Wisconsin se i přes pandemii nemoci covid-19 konaly prezidentské primárky, ve kterých se v případě demokratů utkali o stranickou prezidentskou nominaci někdejší viceprezident Joe Biden a senátor Bernie Sanders.

Výsledky budou podle rozhlasové stanice NPR zveřejněny až 13. dubna jak dříve určil jeden ze soudů, který spor o konání voleb během krizové doby nynější pandemie rozhodoval.

Ve Wisconsinu tamní ministerstvo zdravotnictví podle úterní bilance eviduje 2578 nakažených, z nichž 92 nemoci podlehlo. U 745 lidí si jejich stav vyžádal hospitalizaci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy