Foto: Maluch pro Toma Hankse je nejluxusnější Polski Fiat světa. Prohlédněte si jeho detaily

Foto: Carlex Design
Jan Markovič Jan Markovič
7. 8. 2017 7:09
Hollywoodský herec Tom Hanks bude jezdit v autě, na které se mu složili Poláci. Ti zjistili, že se do Malucha zamiloval při své návštěvě Budapešti, když na Twitteru zveřejnil několik fotografií sebe se stojícími polskými fiátky. Na Facebooku se poté rozběhla sbírka na nákup vozu. Ten prošel renovací u renomovaných firem a výsledkem je zřejmě nejluxusnější Maluch světa, kterému nechybí celá řada překvapivých detailů. Prohlédněte si ho v rozsáhlé galerii.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Federer rozdrtil Albota, v Basileji je už posedmnácté ve čtvrtfinále

Miláček domácích fanoušků Roger Federer porazil v druhém kole v Basileji 6:0, 6:3 Moldavana Radu Albota a při 19. startu na halovém turnaji v rodném městě si zahraje 17. čtvrtfinále. V dosavadních dvou zápasech prohrál slavný švýcarský tenista jen pět gamů.

Osmatřicetiletý Federer dnes navázal na úvodní výhru nad Němcem Peterem Gojowczykem za 53 minut a s Albotem se zdržel jen zhruba o deset minut déle. Na kurtu tak grandslamový rekordman nestrávil ještě ani dvě hodiny a upravil svou bilanci v St. Jakobshalle na 73:9.

Federer útočí v Basileji na jubilejní desátý titul, což se mu letos povedlo už na trávě v Halle. Ve čtvrtfinále se může střetnout s krajanem Stanem Wawrinkou, jehož ještě ve 2. kole čeká Američan Frances Tiafoe.

Zdroj: ČTK
Další zprávy