Foto: Hostesek ve Frankfurtu ubylo, některé nahradil karton. I tak jsme vybrali ty nejhezčí

Foto: Hostesek ve Frankfurtu ubylo, některé nahradil karton. I tak jsme vybrali ty nejhezčí
Nejhezčí děvčata byla k vidění na stánku Škoda Auto. Jedna vedle červeného Karoqu.
A druhá vedle šedě lakovaného kompaktního SUV.
...i její tmavovlasá kolegyně. Nutno podotknout, že všechny dívky na stánku byly oblečené do bílých šatů, které vedle zlatého nebo červeného laku skvěle vynikaly.
Na stánku Citroënu vsadili na červené šaty a rovněž usměvavé dívky. Zkrátka trocha toho francouzského šarmu.
Foto: Jan Matoušek
Jan Matoušek Jan Matoušek
17. 9. 2017 7:03
Krásná děvčata a naleštěná auta na velkých autosalonech. Spojení, které k sobě patří už řadu let. Avšak stejně jako na letošním frankfurtském autosalonu chybí řada důležitých výrobců, výrazně prořídl i počet hostesek, lákajících k prohlídce některého ze stánku. V expozici doprovodné výstavy o upravených autech ze 70. let dokonce vedle vozidel stála děvčata z kartonu. Byla to samozřejmě nadsázka, přesto nás tento obrázek nejprve zarazil. Asi nejhezčí dívky měla u svých aut tradičně Škoda. Zahanbit se však nenechali ani korejští výrobci. Na výběr těch nejhezčích slečen z IAA Frankfurt 2017 se podívejte do následující galerie.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 4 minutami

Vlak u Nymburka srazil člověka. Železniční provoz je omezen

Osobní vlak ve čtvrtek ráno srazil na železniční trati mezi Nymburkem a Poděbrady člověka. Provoz vlaků v uvedeném úseku byl zhruba hodinu zastaven, od 6:30 jezdí vlaky po jedné koleji. Na webu to uvedly České dráhy. Za místem nehody ale mohou vlaky nabírat zpoždění mezi deseti až 20 minutami. Nehoda se stala před 05:30 a omezení se dotklo dálkových i regionálních vlaků.

Další zprávy