Diskuse ke galerii: 10 nejlepších motorů roku podle Američanů. Nadvláda benzinů pokračuje, překvapením je Kia

10 nejlepších motorů roku podle Američanů. Nadvláda benzinů pokračuje, překvapením je Kia Americká organizace WardsAuto vybírá každoročně již čtyřiadvacet let desítku nejlepších motorů v nových automobilech. Letos porotci vybírali z celkem 32 pohonných jednotek. Pokračující je dominance benzinových agregátů, výrazně uspěly také "zelené" motory. Celkem čtyři jednotky z finálové desítky mají pomocníka v podobě elektromotoru, či dokonce jezdí na vodík. Dalším trendem tohoto výběru je úspěch mainstreamových značek, mezi nejlepší se tak například dostal i šestiválec z Kiy Stinger. Na kompletní přehled oceněných se podívejte v následující galerii.

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor odstraní z diskuse na Aktuálně.cz. Při opakovaném porušení kodexu Vám administrátor může zablokovat možnost přispívat do diskusí na Aktuálně.cz. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz.

Právě se děje

před 57 minutami

Úřady rozbily síť pašeráků čínských anabolik, zatčeno bylo 21 Slováků

Bezpečnostní složky několika evropských zemí si v posledních dnech došláply na síť překupníků řízenou ze Slovenska, která v Evropě obchodovala se zakázanými anabolickými steroidy vyrobenými v Číně. Oznámila to dnes francouzská policie, která při více než dvouletém vyšetřování sehrála klíčovou roli. Francie byla hlavním odbytištěm nelegálních podpůrných látek, většinu podezřelých ovšem tvoří Slováci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy