Diskuse ke galerii: Istrie tam a zase zpátky. Kudy se letos vydat do oblíbené letní destinace Čechů

Istrie tam a zase zpátky. Kudy se letos vydat do oblíbené letní destinace Čechů Dovolenou na poloostrově Istria si volíme především proto, že je z chorvatského pobřeží nejblíže. Platí to hlavně pro ty, kteří k moři zvolí jako dopravní prostředek automobil. Existuje několik cest a jejich derivátů, jak se na poloostrov dostat, my jsme si letos v květnu vybrali dvě. Hodně samozřejmě záleží na tom, z jakých koutů České republiky vyrazíte. Pro nás byla startovacím místem Praha. Zatímco cestou do Chorvatska jsme zamířili na Vídeň, zpátky jsme se do Česka vrátili jižní cestou přes Linz, Dolní Dvořiště a České Budějovice.

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor odstraní z diskuse na Aktuálně.cz. Při opakovaném porušení kodexu Vám administrátor může zablokovat možnost přispívat do diskusí na Aktuálně.cz. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz.

Právě se děje

před 8 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy