Automobily 4x4 s cenou do 500 000 Kč

Automobily 4x4 s cenou do 500 000 Kč
Již brzy by měla být na trhu nová generace.
Fiat Sedici už je o poznání větší vůz. Za 319 900 korun už zákazník získá auto s motorem 1,6, čtyřmi airbagy, rádiem, klimatizací, palubním počítačem a mlhovkami.
Dacia Duster se prodává s pohonem všech kol od 329 900 korun. Má klimatizaci, čtyři airbagy a dobře fungující pohon všech kol od Nissanu.
Suzuki SX4 je dvojčetem Fiatu Sedici. Je o 15 000 dražší, zato však vybavenější. Například o střešní ližiny, hlavové airbagy, kola z lehkých slitin a podobně.
Foto: Fiat
Radek Pecák Radek Pecák
30. 10. 2012 16:00

Rychlý nástup zimy o posledním říjnovém víkendu možná řadu lidí přiměl k přemýšlení o koupi vozu s pohonem 4x4. K mání jich je v současné době na českém trhu v cenové úrovni do 500 tisíc korun celkem osm. Jako poslední přibyl Opel Mokka.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Prezident Zeman se příští týden setká s polským protějškem Dudou

Prezident Miloš Zeman se příští týden na Pražském hradě setká s polským prezidentem Andrzejem Dudou. Budou jednat o tématech Evropské unie či o visegrádské spolupráci. Na webu Pražského hradu to dnes uvedl mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček.

Ředitel zahraničního odboru Pražského hradu Rudolf Jindrák řekl, že se setkání uskuteční na žádost Polska. "Polská strana chce konzultovat aktuální věci kolem Evropské unie a polského předsednictví Visegrádu," uvedl. Konkrétní témata se podle něj teprve dojednávají, předpokládá ale projednávání právě evropské a visegrádské agendy, mohla by být i příležitost probrat bilaterální témata.

Zdroj: ČTK
Další zprávy