7 důvodů pro koupi nové Fabie RS

7 důvodů pro koupi nové Fabie RS
2.Výborná obratnost a příjemné naladění podvozku. Ten v "D"režimu převodovky umožňuje naprosto poklidnou jízdu. Podvozek přitom zvládá i prudké změny směru při rychlé jízdě třeba na závodním okruhu. Kratší fabie RS je v tomto o logicky o trošku lepší než kombík
3. Skvělý motor. Pod kapotou pracuje jeden z nejlepších motorů na světě. Zrychlování z nuly až na povolenou dálniční rychlost je na takto malé auto vskutku impozantní
4. Nové technologie. Například 4 LED diody zajišťující v místě mlhových světlometů denní svícení
5. Design. Oproti běžné fabii vypadá verze RS skutečně o hodně lépe. Navíc se pozornost kladla i na detaily. Například disky kol
Foto: Radek Pecák
Radek Pecák Radek Pecák
18. 5. 2010 13:27

Po sto padesáti kilometrech, které jsme s novou fabií RS většinou ve velmi ostrém tempu ujeli, si dovolujeme přinést první soud. Přestože bude toto auto vyvolávat i řadu otázek - například málo ostré brzdy, příliš pronikavý zvuk motoru ve sportovním režimu a příliš vysoký posaz, většina lidí bude na toto auto pět chválu.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 35 minutami

Arménský prezident Armen Sarkisjan rezignoval, vadil mu nedostatek pravomocí

Arménský prezident Armen Sarkisjan dnes oznámil, že se vzdává své funkce. Podle agentury AFP vysvětlil, že jako hlava státu nemá možnost ovlivňovat důležité otázky země v "těžkých časech". Osmašedesátiletý Sarkisjan byl prezidentem od dubna 2018.

"Prezident země nemá potřebné nástroje k tomu, aby mohl mít vliv na nejdůležitější otázky státu a národa jak v domácí, tak zahraniční politice," uvedl Sarkisjan. "Je to zcela neemotivní rozhodnutí," ujistil a vyzval k ústavní reformě, která by jeho nástupci umožnila práci za lepších podmínek.

Předloni svedla Arménie boje se sousedním Ázerbájdžánem o Náhorní Karabach. Příměří dojednané v Moskvě znamenalo pro Arménii významné územní ztráty. V průběhu války prezident opakovaně kritizoval premiéra Nikola Pašinjana a poukazoval na to, že nebyl do jednání zahrnut.

Také v loňském roce se Sarkisjan dostával opakovaně s Pašinjanem do konfliktu. Rozdělovala je například otázka odvolání šéfa arménské armády.

Zdroj: ČTK
Další zprávy