A vracejte podšálky! Tchibo nově nabízí i zájezdy

Ekonomika Ekonomika
3. 2. 2014 15:40
Strategickým partnerem je cestovní kancelář Eurotours
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Thinkstock

Praha - Pod značkou Tchibo si lze od února koupit také zážitkové a pobytové zájezdy. „Za velmi konkurenceschopné ceny" je na svém e-shopu slibuje společnost Tchibo Praha, specializující se dosud na oblast kávy a týdenní kolekce spotřebního zboží.

Strategickým partnerem je cestovní kancelář Eurotours, jež je od roku 2011 také jedním z nejdůležitějších partnerů Tchibo Reisen v Německu, Rakousku a Švýcarsku.

Česká republika je první zemí střední a východní Evropy, v níž Tchibo s nabídkou služeb cestovního ruchu přichází.

Startovací nabídka zahrnuje víkendy v České republice nebo v některé ze sousedních zemí, lyžařské zájezdy a relaxační wellness pobyty.

Společnost Tchibo byla založena v roce 1949 v německém Hamburku, kde má své ústředí. V České republice působí od roku 1991 pod značkami Tchibo, Jihlavanka a Davidoff Café.

 

Právě se děje

před 46 minutami

Soud EU nařídil Polsku, aby přerušilo činnost komory trestající soudce

Soudní dvůr Evropské unie ve středu nařídil Polsku pozastavit činnost nové disciplinární komory nejvyššího soudu. Nejvyšší unijní justiční instance tak vyhověla žádosti Evropské komise, aby ve věci vydala předběžné opatření. Soudci již v listopadu vyzvali polský nejvyšší soud, aby prověřil nezávislost svého disciplinárního orgánu na politické moci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy