Zpátky do šedesátých let. Pohleďte na krásu Ještědského vysílače

Zpátky do šedesátých let. Pohleďte na krásu Ještědského vysílače
Detail - okna.
Detail - laminát.
Detail věže.
Detail věže
Foto: Aktuálně.cz
21. 1. 2009 12:12

Liberec - Unikátní exteriér a unikátní interiér. Tak se dá v kostce popsat vysílač Ještěd, který ční nad Libercem....

Snímky jsme přetiskli s laskavým svolením hotelu Ještěd.

 

Právě se děje

před 2 minutami

Do aukce kmitočtů pro síť 5G se přihlásilo sedm firem, ČTÚ jejich jména zatím nezveřejní

Do aukce kmitočtů pro rychlé mobilní sítě 5G se přihlásilo sedm uchazečů. Jejich jména Český telekomunikační úřad (ČTÚ) v této fázi nezveřejní. Nouzový stav, který bude platit od pondělí, nebude mít na aukci vliv. Vyplývá to z informací úřadu. ČTÚ uvedl, že všechny požadavky stávajících operátorů na vydání předběžných opatření, podané u soudu s cílem zastavit proces výběrového řízení, jsou už zamítnuty, a žádný z operátorů tak u Městského soudu v Praze se svou žádostí neuspěl.

Zdroj: ČTK
před 2 minutami

Pedofilní učitel tance, který zneužil jedenáct dívek, spáchal ve vězení sebevraždu

Smrt pedofilního učitele tance, který si odpykával devítiletý trest za pohlavní zneužívání dívek z pražských mateřských škol, kvalifikovala Vězeňská služba jako sebevraždu. Nešlo tedy o trestný čin.  Muž zemřel v dubnu v mírovské věznici.

Lektor tance zneužil v letech 2015 a 2016 deset holčiček v sedmi různých školkách, jedenáctou na letním tanečním soustředění. Dívky před skrytou kamerou líbal, hladil nebo prováděl kopulační pohyby.

U tří holčiček zašel ještě dál. Se dvěma měl orální sex. Ze třetí, šestileté, si udělal taneční asistentku, která ho doprovázela na dětských kurzech a s kterou měl sexuální vztah. Po dobu dvou let jí postupně cíleně učil různé praktiky a natáčel s ní pornografická videa. U soudu uvedl, že s ní chtěl být až do smrti. Prohlásil také, že se už ve vazbě pokusil o sebevraždu léky.

Zdroj: ČTK
Další zprávy