reklama
 
 

Policie školačku z Ústí nenašla, podezírala partnera matky. Případ je odložený

Aktualizováno 15. 9. 2017 10:30
Případ Michaely Patricie Muzikářové z Ústí nad Labem je odložený, vyšetřovatelé nenašli ani zmizelou dívku, ani pachatele, oznámili v pátek ústečtí policisté. Kriminalisté z podílu na dívčině zmizení podezřívali partnera její matky, který na konci ledna spáchal sebevraždu. V pátek uvedli, že by v případě dostatku důkazů obvinili osobu rodině blízkou. Jiného podezřelého nemají.

Ústí nad Labem - Policie odložila případ Michaely Patricie Muzikářové z Ústí nad Labem, což ale neznamená, že by na něm přestala úplně pracovat. Novinářům to v pátek řekl náměstek krajského policejního ředitele Zbyněk Dvořák. Kriminalisté z podílu na dívčině zmizení podezřívali zřejmě partnera její matky, který na konci ledna spáchal sebevraždu. V pátek uvedli, že by v případě dostatku důkazů obvinili osobu rodině blízkou. Jiného podezřelého nemají.

Dívka zmizela 11. ledna, v ten den nepřišla do školy. Od počátku policie pracovala s verzemi, že školačka odešla sama, nebo se stala obětí závažného trestného činu. Při vyšetřování se přiklonila k druhé variantě. Dívka stále zůstává v databázi pohřešovaných v kategorii Dítě v ohrožení. Na základě nových podnětů od veřejnosti policie pokračuje v pátrání po dívence, kterou považuje za mrtvou.

autor: Domácí | 15. 9. 2017 10:00

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama