Policie školačku z Ústí nenašla, podezírala partnera matky. Případ je odložený

Domácí Domácí
Aktualizováno 15. 9. 2017 10:30
Případ Michaely Patricie Muzikářové z Ústí nad Labem je odložený, vyšetřovatelé nenašli ani zmizelou dívku, ani pachatele, oznámili v pátek ústečtí policisté. Kriminalisté z podílu na dívčině zmizení podezřívali partnera její matky, který na konci ledna spáchal sebevraždu. V pátek uvedli, že by v případě dostatku důkazů obvinili osobu rodině blízkou. Jiného podezřelého nemají.
Foto: PČR

Ústí nad Labem - Policie odložila případ Michaely Patricie Muzikářové z Ústí nad Labem, což ale neznamená, že by na něm přestala úplně pracovat. Novinářům to v pátek řekl náměstek krajského policejního ředitele Zbyněk Dvořák. Kriminalisté z podílu na dívčině zmizení podezřívali zřejmě partnera její matky, který na konci ledna spáchal sebevraždu. V pátek uvedli, že by v případě dostatku důkazů obvinili osobu rodině blízkou. Jiného podezřelého nemají.

Dívka zmizela 11. ledna, v ten den nepřišla do školy. Od počátku policie pracovala s verzemi, že školačka odešla sama, nebo se stala obětí závažného trestného činu. Při vyšetřování se přiklonila k druhé variantě. Dívka stále zůstává v databázi pohřešovaných v kategorii Dítě v ohrožení. Na základě nových podnětů od veřejnosti policie pokračuje v pátrání po dívence, kterou považuje za mrtvou.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 5 hodinami

Dálnici D5 u Berouna zavřela nehoda tří aut

Dálnici D5 poblíž Berouna v neděli večer zhruba na hodinu zavřela ve směru na Plzeň nehoda dvou osobních aut a kamionu. Jeden muž je těžce zraněný, záchranáři na místo poslali i vrtulník. Vyplývá to z informací od policejní mluvčí Lucie Novákové a Národního dopravního informačního centra.

"Máme tam havarovaná dvě osobní vozidla. Kousek před nimi je zastavený ještě kamion, který byl taky účastníkem dopravní nehody," popsala Nováková místo havárie. Těžce zraněný muž je z jednoho z osobních aut, dodala.

Zdroj: ČTK
Další zprávy