Pyrotechnik zasahoval v centru Prahy. V podezřelém kufříku nebyla bomba, ale pastelky

Iva Studená Iva Studená
14. 6. 2019 16:58
Dopravu v centru Prahy zkomplikoval v pátek odpoledne nález podezřelého kufříku. Ten ležel opuštěný nedaleko budovy Právnické fakulty Univerzity Karlovy. Policisté kvůli bezpečnosti uzavřeli Dvořákovo nábřeží, Čechův most a křižovatku ulic Pařížská a 17. listopadu. Přivolaný pyrotechnik na místě zjistil, že se nejednalo o výbušné zařízení, ale o dětský kufřík na výtvarné potřeby.
Namísto dorazil také pyrotechnik, který provedl odborné zajištění a průzkum nálezu.
Namísto dorazil také pyrotechnik, který provedl odborné zajištění a průzkum nálezu. | Foto: Twitter/Policie ČR
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Bývalý trenér Atlética, který vedl i Bejbla, zemřel ve věku 71 let

Bývalý srbský fotbalista a trenér Radomir Antič zemřel v Madridu ve věku 71 let. O jeho úmrtí bez bližších podrobností jako první informovalo na svém webu Atlético Madrid, s nímž mimo jiné slavil double. Ve Španělsku trénoval i velké rivaly Real Madrid a Barcelonu.

V Atléticu, v němž vedl i českého reprezentanta Radka Bejbla, působil natřikrát v letech 1995 až 2000. V první sezoně 1995/96 s klubem triumfoval v lize i v domácím poháru. Celkem ve Španělsku strávil 16 let ze své trenérské kariéry.

V letech 2008 až 2010 vedl Antič srbský národní tým, poté si vyzkoušel angažmá v čínské lize. Naposledy trénoval v roce 2015 tým Che-pej China Fortune.

Zdroj: ČTK
Další zprávy