Z peněz MS se zaplatily i snímky narozenin Neumannové

Z peněz MS se zaplatily i snímky narozenin Neumannové
Gratulanti na narozeninách Kateřiny Neumannové.
Popřát Kateřině Neumannové přišla i její kamarádka, návrhářka Věra Kocová.
Pamatujete? Zářící logo mistrovství v Liberci.
Takto MS začínalo - velkolepou show. Nad hlavami diváků v liberecké aréně se přehnal lyžař s českou vlajkou.
Foto: Aktuálně.cz
Domácí Domácí
21. 9. 2010 13:08

Liberec - Podezření, že více než stomilionový dluh lyžařského mistrovství světa v Liberci nevznikl jenom objektivní nepřízní osudu, má další doklad.

Redakce Aktuálně.cz získala dokumenty, podle nichž si prezidentka organizačního výboru šampionátu Kateřina Neumannová nechala z peněz určených pro šampionát zaplatit fotografie z oslavy svých narozenin na zámku Sychrov.

Podívejte se na tyto fotografie.

V galerii si můžete připomenout také další akce z MS v Liberci.

 

Právě se děje

před 20 minutami

Smartwings budou v případě dohody se státem financovat všichni akcionáři

Do financování záchrany letecké skupiny Smartwings se po případné dohodě se státem zapojí všichni akcionáři společnosti. Ve čtvrtek se na tom dohodla valná hromada firmy. Zároveň schválila finanční model skupiny pro letošní a příští rok. Jeho podobu firma neuvedla, vychází ovšem ze závěrů expertní komise ministerstva dopravy.

Spolumajitel a předseda představenstva společnosti Jiří Šimáně v dnešní Mladé Frontě Dnes uvedl, že firma potřebuje od státu půjčku nebo garanci za úvěr na 1,7 až dvě miliardy korun. Bez pomoci státu podle něj firma skončí.

Skupina Smartwings, pod kterou patří také České aerolinie, čelí finančním problémům kvůli propadu zájmu o cestování v důsledku koronavirové krize.

Zdroj: ČTK
Další zprávy