Diskuse k článku: Z Ano, šéfe! do ANO. Pohlreichův kluk, co si přišel hrát s kamením, chce řídit radnici v Písku

Z Ano, šéfe! do ANO. Pohlreichův kluk, co si přišel hrát s kamením, chce řídit radnici v Písku Ondřej Untermüller se proslavil jako malý kluk svým výstupem v pořadu Ano, šéfe!. Po devíti letech vstoupil do hnutí ANO a chce měnit město k lepšímu.

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor odstraní z diskuse na Aktuálně.cz. Při opakovaném porušení kodexu Vám administrátor může zablokovat možnost přispívat do diskusí na Aktuálně.cz. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz.

Právě se děje

před 8 minutami

Zeman i Babiš tento týden vystoupí s projevy v ČT

Prezident Miloš Zeman i premiér Andrej Babiš (ANO) tento týden vystoupí s projevy v České televizi. Televize o tom informovala v rámci změn ve svém programu. Babiš by měl promluvit ve čtvrtek ve 20:05, Zeman pak v neděli v poledne. Prezident vystoupil s projevem naposledy 19. března v televizi Prima. 

Další zprávy