Foto: Lánský puč i hůl na Hradě. Připomeňte si dvě desetiletí s Bohuslavem Sobotkou

Začátky Bohuslava Sobotky v ČSSD.
Rok 1998. Sobotka se svým přímluvcem Václavem Grulichem.
Snímek z oslav 1. máje ve Vyškově v roce 2001. Od května byl Sobotka předsedou poslaneckého klubu ČSSD a zasedal mimo jiné v rozpočtovém a mandátovém a imunitním výboru.
Výstup na Říp v roce 2002.
Politický výstup pokračoval i v roce 2002, kdy byl jmenován ministrem financí ve Špidlově vládě. Snímek z kampaně do sněmovny v roce 2002.
Foto: Archiv Zdeňka Pavlíka
Aktuálně.cz Aktuálně.cz
Aktualizováno 22. 3. 2018 14:52
Bývalý premiér a předseda sociální demokracie Bohuslav Sobotka končí ve vysoké politice. K 1. dubnu rezignuje na poslanecký mandát, své rozhodnutí označil za osobní. Prohlédněte si ve fotogalerii nejvýznamnější momenty Sobotkovy politické kariéry.
 

Právě se děje

před 55 minutami

ÚOHS povolil vstup francouzského investora do on-line supermarketu Rohlik.cz

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže povolil vstup francouzského investora Partech Partners SAS do společnosti Velká Pecka, která provozuje on-line supermarket Rohlik.cz. Úřad o tom informoval ve čtvrtek v tiskové zprávě.

"K navrhovanému spojení soutěžitelů dochází zejména v oblasti on-line maloobchodního prodeje potravinářského a nepotravinářského zboží denní potřeby," uvedl úřad ve zprávě. Francouzská společnost bude firmu kontrolovat společně s jejím většinovým majitelem Tomášem Čuprem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy