Vždyť jsme všichni Zemanovci, hlásí SPOZ v póze Zemana

Jakub Novák
24. 10. 2013 13:41
Strana chce podle svých slov odlehčit volební kampaň vtípkem.
Volební billboard SPOZu
Volební billboard SPOZu | Foto: Strana Práv Občanů ZEMANOVCI

Praha - Zemanovci se rozhodli předvolební kampaň ukončit odlehčeně - "vtípkem".

Z části billboardů tak zmizelo jméno Miroslava Kalouska a místo toho se objevili straničtí lídři, kteří pod oficiální prezidentskou fotografií zaujímají stejnou pózu jako sám prezident.

"Odlehčili jsme současnou volební kampaň vtípkem. Naši lídři se nechali vyfotit v póze, která je typická pro čestného předsedu SPOZ Miloše Zemana," píše se na jejich webových stránkách.

Vždyť jsme všichni Zemanovci!

Na fotografii jsou zleva ministr zemědělství Miroslav Toman (kandiduje v Ústeckém kraji), ministr práce a sociálních věcí František Koníček (dvojka středočeské kandidátky), hned pod prezidentskou fotografií sedí šéf Úřadu vlády Radek Augustin (jednička Olomoucké kandidátky), následuje Vratislav Mynář (lídr ve Zlínském kraji), ministr dopravy Zdeněk Žák (pražský lídr SPOZu), předseda strany Zdeněk Štengl (Pardubický kraj) a nakonec ministr vnitra Martin Pecina (Moravskoslezský kraj).

Podle místopředsedy strany Vladimíra Kruliše byl vznik této fotografie motivován snahou odlehčit kampaň a pobavit.

"Snažili jsme se odlehčit tvrdou předvolební kampaň něčím, co zaujme a pobaví. Naše lídry jsme do toho přemlouvat nemuseli, vždyť jsme všichni Zemanovci" komentoval vizuál místopředseda SPOZ Vladimír Kruliš.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy