Motýle, rekondiční pobyt, dálniční superman a pyžamový den. Připomeňte si výroky roku

Mirko Kašpar Mirko Kašpar
31. 12. 2019 16:30
Češi se v roce 2019 dozvěděli mnoho nového - například že včely mají rády řepku, že prezident tráví den nejraději v pyžamu, že dálnice by rychleji než my stavěl jen Superman nebo že za drahá data v mobilu si mohou sami, protože je málo využívají. Připomeňte si končící rok ve výběru několika nezapomenutelných výroků.
Foto: DVTV

Páčidlo k Vánocům

"Pokud stále nevíte, co koupit pod stromeček, zkuste se podívat na aukční portál nabidkamajetku.cz. … Výběr je opravdu pestrý, od herní konzole Playstation přes spotřebiče do bytu až po vojenský bunkr."

Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) lákala na stránku Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových, který nabízí k prodeji věci zabavené v exekucích, zajištěné při odhalování trestné činnosti nebo propadlé státu. Mezi nimi například páčidlo, vystřelovací nůž, několik hrobů, vojenský bunkr nebo pozemek s nerostnými surovinami a ovcemi. V nabídce je i několik zvířat, například kříženec Tomio, o němž úřad uvádí, že je nedůvěřivý ke všemu neznámému a vyžaduje trpělivost.

 

Právě se děje

Další zprávy