Vybodovaný šofér ukázal policistům falešný řidičák

Report
3. 11. 2009 11:09
Vybodovaný řidič se snažil obelstít policii falešným řidičským průkazem
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Policie ČR

Olomouc - Padesátiletý muž, který přišel kvůli množství dopravních přestupků o řidičský průkaz, se snažil obelstít policistu falešným dokladem.

Vybodovaného odvážlivce v pondělí odhalili policisté při silniční kontrole. Podle informací deníku Právo jim ke kontrole předložil průkaz s vlastní fotografií, ale vydaný na cizí jméno.

Muž podle informací policie nemá oprávnění k řízení od loňského listopadu, kdy dosáhl 12bodového limitu.

Mluvčí olomoucké policie Jitka Dolejšová nevidí hříšníkovu budoucnost příliš dobře. "Je podezřelý ze spáchání trestných činů řízení motorového vozidla bez řidičského oprávnění padělání a pozměňování veřejné listiny a poškozování cizích práv," uvedla.

V krajním případě hrozí muži až dva roky vězení.


 

Právě se děje

před 3 minutami

Na Maltě zadrželi muže, kterého podezírají ze zprostředkování vraždy novinářky

Maltská policie zadržela muže, kterého považuje za zprostředkovatele vraždy novinářky Daphne Caruanaové Galiziové. S odvoláním na své zdroje o tom v úterý informovala agentura Reuters. Podle listu Times of Malta zadržený nabídl policii spolupráci výměnou za prezidentskou milost. Novinářka, která psala o korupci ve vládních kruzích, zahynula při výbuchu bomby ve svém voze v říjnu 2017.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Izraelská armáda zneškodnila čtyři rakety vypálené ze Sýrie

Izraelská armáda v úterý zneškodnila čtyři rakety, které byly na izraelské území vypáleny ze Sýrie. Agentura AP oznámila, že kvůli raketovému útoku se rozezněly varovné sirény na Golanských výšinách. Syrská agentura SANA informovala o výbuchu, který byl slyšet poblíž damašského mezinárodního letiště. Bližší informace neposkytla.

Izrael v minulých měsících útočil na íránské cíle v Sýrii a minulý týden také izraelská raketa dopadla na dům jednoho z vůdce palestinské radikální organizace Islámský džihád v Damašku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy