reklama
 
 

Vyberte si politika a modlete se za něj, vyzývá kampaň

14. 11. 2013 13:59
Politici se podle křesťanské organizace mají bát Boha a podle toho přistupovat ke svým funkcím.

Praha - Nenadávejte na politiky, raději se za ně modlete, vyzývají čeští křesťané. Chtějí, "aby z úst obyvatel Česka zmizely nadávky a další projevy arogance, a aby národ místo toho začal státním představitelům projevovat stejnou lásku, jakou jim prokazuje Bůh".

Modlitební kampaň Adoptuj si politika má motivovat k modlitbě za konkrétní politiky, kteří rozhodují o směřování České republiky.

Modlitby za politiky jsou podle předsedy Křesťanské misijní společnosti (KMS) Lubomíra Ondráčka skvělou reakcí na výsledky voleb i na jakékoli politické rozhodnutí.

Stačí si vybrat

"Čeští křesťané, kteří chtějí duchovně podpořit spravedlnost a právo, mají novou příležitost k modlitbám za naše politické představitele. Internetová stránka www.adoptujsipolitika.cz bude spuštěna už 17. listopadu," říká tiskový mluvčí Křesťanské misijní společnosti Tomáš Dittrich.

Na uvedené stránce si budou moci zájemci vybrat konkrétní osobu, která v Poslanecké sněmovně, Senátu, vládě či ve funkci prezidenta ČR rozhoduje o zákonech a o životě naší země.

"Nejde o propagaci jednotlivých politických stran ani o prosazení jakéhokoli politického názoru," zdůrazňuje mluvčí.

Projekt navazuje na Modlitby za poslance a senátory, kterou Křesťanská misijní společnost koordinovala od 90. let. KMS na projektu spolupracuje se slovenskou organizací Združenie kresťanských spoločenstiev mládeže.

Na Slovensku byla kampaň spuštěna 1. ledna 2013, v den 20. výročí vzniku Slovenské republiky. "U nás začínáme symbolicky 17. listopadu, na výročí sametové revoluce," dodává mluvčí.

autor: Domácí | 14. 11. 2013 13:59

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama