Volební místnosti se zavřely. Jak to vypadá ve volebních štábech?

Volební místnosti se zavřely. Jak to vypadá ve volebních štábech?
Tůma s Miroslavem Kalouskem.
Na scénu přichází Karel Schwarzenberg, předseda strany TOP 09.
Zdeněk Tůma v obležení novinářů.
Zdeněk Tůma v pohroužení.
Foto: Jan Langer
Aktuálně.cz Aktuálně.cz
16. 10. 2010 18:40

Praha - V sobotu ve 14 hodin bylo ukončeno hlasování v Komunálních volbách 2010. Od volebních uren se pozornost přesunula do volebních štábů. Ve štábu TOP 09 máme fotoreportéra Jana Langera, ve štábu ODS Ludvíka Hradilka. V ostatních štábech máme své reportéry. Podívejte se, jak to v zázemí politických stran vypadá.

 

Právě se děje

před 25 minutami

Spor o pozemky u Dukelských kasáren v Opavě skončí. Začne výstavba bytů

Spor spojený s prodejem areálu Dukelských kasáren v Opavě skončí. Firma, která neuspěla se svou nabídkou ve veřejné soutěži, navrhla opavskému magistrátu smír. Město na něj chce přistoupit. Výstavbě bytových domů na pozemcích, které v minulosti desetiletí využívala armáda, tam nebude nic bránit. 

"V září loňského roku zastupitelé schválili prodej části bývalých Dukelských kasáren. Město pak uzavřelo kupní smlouvu s firmou JTA exclusive Ostrava, která za pozemky nabídla 51 milionů a zavázala se, že na přibližně 3,8 hektaru postaví 16 bytových domů se zhruba 300 novými byty," uvedla. Neúspěšný zájemce, teplická společnost JTH Holding, se ale obrátila na soud, rozhodnutí zpochybnila a domáhala se zneplatnění smlouvy.

Aktualizováno před 52 minutami

Dálnici D1 zastavila na Benešovsku nehoda dvou aut, na místě jsou zranění

Dálnici D1 na 56. kilometru na Benešovsku ve směru na Prahu uzavřela odpoledne nehoda několika osobních aut. Hasiči museli jednoho zraněného vyprostit, vrtulník ho převezl do nemocnice. Dalšího zraněného převezla do nemocnice sanitka, řekla mluvčí hasičů Vladimíra Kereková.

Podle Kerekové se na dálnici srazila čtyři osobní vozidla, policie ale hovoří o pěti osobních vozech. Podle prvních informací přitom mělo jít pouze o dva vozy. Situaci na místě komplikovalo to, že jedno z aut převáželo šest psů, kteří se po nehodě rozutekli. Hasičům se je už podařilo zajistit a umístit do připravených kotců. "Psi dostali vodu a čekají na převzetí," řekla Kereková.

Policie dopravu odklání na 56. kilometru na Soutice, zpět se mohou řidiči vracet na 49. kilometru u obce Psáře.

Zdroj: ČTK
Další zprávy