Volby Aktuálně.cz: Kandidáti na Hrad komentují pro vás

Aktuálně.cz Aktuálně.cz
12. 10. 2012 8:27
Nejrychlejší výsledky voleb ve vašem počítači, mobilu či tabletu
Díváte se na ilustrační obrázek toho, jak pro vás bude Aktuálně.cz zobrazovat výsledky voleb. Zisky pro strany a kandidáty nejsou reálné, jde o pouhou ilustraci.
Díváte se na ilustrační obrázek toho, jak pro vás bude Aktuálně.cz zobrazovat výsledky voleb. Zisky pro strany a kandidáty nejsou reálné, jde o pouhou ilustraci. | Foto: Jiří Kropáček

Praha - Chcete-li se nejrychleji dozvědět, jak dopadnou letošní krajské a senátní volby, a chcete-li nejrychleji porozumět tomu, co výsledky voleb znamenají, přijměte na oba volební víkendy pozvání na Aktuálně.cz.

Naše redakce pro vás připravila kompletní volební servis a řadu exkluzivit.

... web, mobil i tablet

Průběžné sčítání hlasů a výsledků můžete sledovat ve speciálních infografických aplikacích (viz náhled v úvodu článku), které pro vás budou dostupné na velkých monitorech, stejně jako na chytrých přenosných telefonech či tabletech. Stačí, když po uzavření volebních místností do mobilního prohlížeče zadáte standardní adresu: www.aktualne.cz

.

... nabízíme exkluzivní prezidentský panel

Exkluzivně pro vás připravujeme komentáře prezidentských kandidátů: oslovili jsme všech osm, kteří už mají jistou účast v prezidentských volbách, a vyzvali je, aby vám nabídli svůj komentář voleb a naznačili, jak by si v průběhu voleb počínali, pokud by už právě seděli na Pražském hradě.

... sčítáme výsledky na úroveň nejmenší obce

Zajímají-li vás výsledky voleb, přijďte rovněž na Aktuálně.cz, kde vám je nabídneme přehledně, a to až do největšího detailu: Umožníme vám zjistit si, jak dopadlo hlasování v místě, kde žijete, budete si moci dohledat výsledky v každé z 6309 obcí v České republice, až po tu nejmenší.

... jsme přímo na místě

Reportéři Aktuálně.cz vyráží už v pátek ráno do míst, kde očekáváme nejzajímavější volební boj a také problémy, které by mohly hlasování zpochybnit. Budeme pro vás přímo na místě v severních Čechách, středních Čechách, na jižní Moravě i v Plzni.

... ptáme se vás u volebních místností

Budeme zjišťovat postoje voličů ve chvílích, kdy budou opouštět volební místnosti, a to proto, abychom vám byli schopni zprostředkovat motivace a důvody, podle nichž se v těchto volbách rozhodovali.

... jsme s vámi od začátku až do konce

Budete s námi moci online sledovat průběh sčítání hlasů, od sečtení prvního okrsku až po ten poslední, a to na úrovni všech třinácti krajů (volí se ve všech s výjimkou Prahy) a všech sedmadvaceti senátních obvodů.

Získáte zároveň přehled o tom, kteří kandidáti byli nejúspěšnější a získali nejvíc preferenčních hlasů.

... jak tomu všemu rozumět? Pomůžeme vám

Už na základě průběžně sčítaných výsledků pro vás budeme zpracovávat analýzy, abyste si na Aktuálně.cz mohli jako první přečíst, jak skutečně volby dopadly, co znamenají pro další vývoj na politické scéně a co na jejich základě můžete očekávat.

... online glosář volebních výsledků

Po celou sobotu se vám pokusíme pomoct s rychlou orientací ve volebních výsledcích: budeme nabízet průběžný online glosář komentátora Aktuálně.cz Jana Lipolda a následně pro vás připravíme i velký redakční komentář.

... jsme s vámi na sociálních sítích

Budeme pro vás monitorovat, jak se volby odráží na sociálních sítích: vůbec poprvé zkusíme nabídnout analýzu toho, kdo v prostředí sociálních sítí volby vyhrál.

Zajímat nás budou i vaše názory, ať už nám je budete chtít sdělit prostřednictvím sociálních sítí - na Facebooku či Twitteru, nebo e-mailem.

Budeme rádi, když přijmete naše pozvání a krajské a senátní volby 2012 budete sledovat spolu s námi na Aktuálně.cz.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Ministr zdravotnictví USA má koronavirus, pozitivní test mu vyšel v Berlíně

Americký ministr zdravotnictví Xavier Becerra, který je na návštěvě Berlína, měl ve středu pozitivní test na koronavirus. Informovala o tom jeho mluvčí.

Ministr je plně naočkovaný proti covidu-19, vykazuje mírné příznaky a bude pokračovat v práci z izolace, uvedla jeho mluvčí. Naposledy byl v Bílém domě před týdnem a nepřišel do rizikového kontaktu s prezidentem Joem Bidenem.

Nyní je ministr v Berlíně, kde se měl ve čtvrtek a v pátek setkat se svými protějšky ze skupiny velkých světových ekonomik G7. Jednání se podle agentury AP budou věnovat ponaučením z pandemie, ochraně zranitelných skupin a neočkovaných před covidem-19 a ulehčení zdravotnickým systémům.

Zdroj: ČTK
Další zprávy