Vlak se na Hodonínsku srazil s přívěsem náklaďáku, trať stála 4 hodiny. Nehoda se obešla bez zranění

ČTK ČTK
Aktualizováno 14. 8. 2018 13:22
Osobní vlak se v úterý u Vnorov na Hodonínsku střetl s přívěsem nákladního auta. Řekl to mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška. Trať z Hodonína do Veselí nad Moravou stála asi čtyři hodiny, po 13:00 byl obnoven provoz. Řekla to mluvčí Českých drah Vanda Rajnochová. Do té doby v místě fungovala náhradní autobusová doprava. Nikdo se nezranil. Podle Mikošky se nehoda stala na odlehlém menším přejezdu bez závor. "Ve vlaku cestovalo 15 lidí. Nikdo se nezranil," uvedl Mikoška. Mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal napsal, že přejezd měl světelnou signalizaci a že vznikla škoda v řádu stovek tisíc korun. Policie podle mluvčího Petra Zámečníka bude prověřovat, zda signalizace fungovala.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: SŽDC
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Nováček Granada dál stíhá ve španělské lize vedoucí Real

Nováček španělské fotbalové ligy Granada porazila Pamplonu 1:0 a v tabulce je druhá o bod za Realem Madrid. "Bílý balet" ji v minulém kole v souboji o první místo zdolal 4:2. Na čtyřbodový rozdíl může Granadě znovu odskočit v sobotním utkání na Mallorce.

O vítězství Granady nad Pamplonou rozhodl v 38. minutě hlavičkou po standardní situaci portugalský obránce Domingos Duarte, který skóroval i před dvěma týdny proti Realu.

Další zprávy