Ve Zlíně uhořeli při požáru v rodinném domě dva lidé, další utrpěl zranění

ČTK ČTK
2. 1. 2019 20:44
Hasiči objevili ve středu večer v hořícím domě ve zlínské místní části Kudlov dva mrtvé lidi. Další člověk utrpěl popáleniny. Zasahující hasičské jednotky mají požár pod kontrolou, čeká se na příjezd policie, řekl mluvčí krajských hasičů Roman Žemlička. Oznámení o požáru ve Václavské ulici podle něj hasiči přijali po 20:00. "Jde o lokalitu s rodinnými domy," uvedl mluvčí. Na místo vyjížděly dvě jednotky hasičů. Požár už se jim podařilo lokalizovat, na místě nadále pracují.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: HZS hlavního města Prahy
 

Právě se děje

před 28 minutami

Czech Point bude od 25. října mimo provoz, odstávka potrvá tři dny

Informační systém Czech Point, ze kterého lze získat například výpis z katastru nemovitostí či rejstříku trestů, bude kvůli přechodu na nové technické vybavení od příštího pátku tři dny mimo provoz. Na jeho kontaktních místech si lidé nebudou moci pořídit žádný výpis ani využít žádnou jinou službu od 25. října 20:00 do 29. října 06:00. Na webu systému to uvedlo ministerstvo vnitra, které projekt řídí. Lidem doporučuje, aby si potřebné výpisy obstarali mimo uvedenou dobu.

Podle vnitra v době odstávky Czech Point nebude v provozu ani úřednický [email protected] a nebude možné se prostřednictvím služby JIP/KAAS přihlásit do řady agendových informačních systémů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy