Ve Vyškově se těžce zranil šestadvacetiletý voják, případ řeší vojenská policie

Domácí Domácí
26. 7. 2018 13:18
Ve čtvrtek se těžce zranil šestadvacetiletý desátník M. V. z vyškovské posádky. Voják byl se střelným poraněním hlavy převezen do nemocnice a případ prověřuje vojenská policie. Rodina byla informována a jsou jí k dispozici vojenský kaplan a vojenský psycholog. Problémům u vojáků se snaží předcházet psychologická, duchovní služba a humanitní služba, uvedl podplukovník Jindřich Plescher z generálního štábu.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Jakub Plíhal
 

Právě se děje

před 8 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy