V ulicích Prahy 6 vrcholí kampaň před senátními volbami

V ulicích Prahy 6 vrcholí kampaň před senátními volbami
Lucie Ramnebornová zahájila kampaň mezi prvními. Visela doslova na každém sloupu
Předvolební stánek Petra Bratského v Břevnově
Bedřich Moldan využivá v kampani i image předsedy TOP 09 Karla Schwarzenbergra
Bez volebního auta to prostě nejde
Foto: Pavel Baroch
Pavel Baroch
11. 10. 2010 21:51

V ulicích Prahy 6 vrcholí kampaň před víkendovými senátními volbami.

Podle předvolebních odhadů i vyjádření jednotlivých kandidátů se o postupujícím do druhého kola rozhodne především mezi Petrem Bratským z ODS, Bedřichem Moldanem z TOP 09 a Lucií Ramnebornovou, která kandiduje jako nezávislá sama za sebe.

Předem se ovšem nevzdávají ani ti "vzadu": někdejší ministr zahraničí Jan Kohout z ČSSD nebo doktor Martin Jan Stránský z Věcí veřejných.

Pokud by volby do Senáty v šestém pražském obvodu měly dopadnout podle toho, jak jsou kandidáti "vidět" v ulicích na billboardech a předvolebních akcích, jednoznačně vítězí Bratský, který má kampaň největší. Jak to dopadne o víkendu?

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 3 minutami

Policie chce postavit nový hangár pro vrtulníky za 800 milionů

Policie chce nechat postavit na Letišti Václava Havla v pražské Ruzyni nový hangár pro vrtulníky a drony za 800 milionů korun. V pondělním vydání to píše deník E15.

Stavba by mohla začít v roce 2023 a trvala by asi dva roky. Policie podle deníku nyní provozuje devět vrtulníků EC-135 a šest vrtulníků Bell­ 412. Stávající ruzyňský hangár pro policejní vrtulníky je starý více než 100 let a během své existence byl podle policie jen částečně upraven. Policie má ještě druhý hangár, a to na letišti Brno-Tuřany.

Zdroj: ČTK
Další zprávy