reklama
 
 

V Rakovníku přepadl šedesátiletý muž klenotnictví, policisté ho hned dopadli

2. 1. 2019 18:19
Klenotnictví v Trojanově ulici v Rakovníku přepadl ve středu odpoledne před 15:00 muž narozený v roce 1959. Prodavačka, kterou ohrožoval dvěma noži, mu vydala hotovost a muž klenotnictví pěšky opustil. Pachatele zadržel po zhruba 30 minutách kriminalista, k činu se přiznal, řekla policejní mluvčí Michaela Richterová.

"Pachatel si hotovost převzal a z prodejny odešel. Na místo byli ihned zavoláni policisté a začali po pachateli pátrat," řekla Richterová. Pachatele dopadli na místním autobusovém nádraží, zadržel ho kriminalista v civilu.

Muž se podle mluvčí k činu doznal, u sebe měl ukradenou hotovost i nože. "Muž bude putovat do cely předběžného zadržení. Celá událost se obešla bez zranění," řekla mluvčí. V současné době policisté muže vyslýchají, není tak zatím jasné, jak bude jeho čin klasifikován. Podle toho se bude odvíjet také hrozící vězení.

Přepadení klenotnictví se před Vánocemi odehrálo také v Teplicích v Ústeckém kraji. Skupina podezřelých cizinců, která do zlatnictví vtrhla s maketou střelné zbraně, byla zadržena po několika dnech.

autor: ČTK | 2. 1. 2019 18:19

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama