V Opavě vjel trolejbus do zastávky, jednoho člověka zranil. Mohl mít technickou závadu

ČTK ČTK
1. 11. 2017 9:03
Na zastávce v Hlučínské ulici v Opavě ve středu po 08:00 najel trolejbus do zastávky. Na místě je zraněný člověk, kterého trolejbus zachytil. Informovala o tom policejní mluvčí Zlatuše Viačková. Příčiny nehody zatím nejsou známy, podle mluvčí je možné, že šlo o technickou závadu. Na místě zasahují záchranáři a přistává vrtulník. Nehoda trolejbusu se stala i v úterý večer v Ostravě. Na přechodu pro chodce na křižovatce Sokolské třídy a ulice Na Hradbách tam po 18:00 srazil trolejbus pětašedesátiletou ženu, která na místě zemřela.
(Ilustrační foto)
(Ilustrační foto) | Foto: www.mdpo.cz
 

Právě se děje

před 6 hodinami

Colorado hlásí druhý případ hokejisty nakaženého koronavirem

V kádru hokejistů Colorada Avalanche se objevil druhý případ hráče nakaženého novým typem koronaviru. Klub jméno nezveřejnil, pouze oznámil, že hráč je v domácí izolaci. V NHL se ví dohromady o čtyřech případech, další dva pocházejí z týmu Ottawy.

Klub z Denveru v prohlášení uvedl, že všichni, kdo přišli s hráčem do blízkého kontaktu, byli informováni a zůstávají v karanténě, kterou dříve nařídilo vedení ligy. Žádný další hokejista ani člen realizačního týmu podle klubu nevykazuje příznaky nemoci COVID-19.

Ve čtvrtek vedení Colorada, v němž působí i brankář Pavel Francouz a útočník Martin Kaut, oznámilo první případ nákazy. Nejmenovaný hráč se podle klubu už zcela zotavil.

NHL je přerušená od 12. března, do konce základní části v té době zbývaly zhruba tři týdny. Nyní jsou v karanténě všichni hráči NHL zatím do 6. dubna. Ve Spojených státech amerických počet nakažených koronavirem už přesáhl 100.000 a jsou nejvíce zasaženou zemí na světě.

Další zprávy