V Novém Strašecí byl zavalen chlapec. Nepřežil

pra
10. 4. 2008 16:45
Chlapec spadl do jámy, která jej zasypala

Nové Strašecí - Nedaleko čističky v Novém Strašecí byl zavalen asi jedenáctiletý chlapec, který na místě zemřel. Informaci potvrdila policie v Novém Strašecí.

"Chlapec spadl do jámy, v které byl zasypán. Na místě zasahoval vrtulník a hasiči. Zaveleného chlapce vyprostili již mrtvého," uvedl policista, který nebyl zásahu přítomen a proto si nepřál uvést své jméno.

"Přivolaný lékař na místě konstatoval smrt. Případ nyní šetří policie," doplnil tiskový mluvčí Středočeského kraje Ladislav Křivan.

před 51 minutami

AS Řím gólem v nastavení vybojoval výhru nad Spezií

Fotbalisté AS Řím porazili gólem v nastavení nováčka italské ligy Spezii 4:3 a jsou třetí v tabulce. Dvěma brankami k výhře v zápase 19. kola pomohl Borja Mayoral. AS se pomstil Spezii za úterní vyřazení v osmifinále Italského poháru.

Mayoralovy branky pokaždé načaly gólový účet poločasu. Španělský útočník nejprve v 17. minutě otevřel skóre, chvíli po změně stran pak zařídil Římanům vedení 2:1, které navýšil v 55. minutě Karsdorp.

Spezia se přesto dokázala do utkání vrátit. Už v 59. minutě snížil Farias a v závěru normální hrací doby přiblížil nováčka k bodu Verde. Domácí se pozdním vyrovnáním zaskočit nenechali a v 92. minutě strhl výhru na jejich stranu Pellegrini.

AS odsunulo ze třetího místa Neapol, která ztrácí na "Giallorossi" tři body, má však dva duely k dobru.