reklama
 
 

V Karlíně se srazila tramvaj a auto, řidič skončil s vážným zraněním v nemocnici

1. 5. 2019 11:02
Hasiči, policisté a záchranáři vyjížděli v noci na dnešek, krátce před půlnocí k vážné nehodě, při níž se v Sokolovské ulici v pražském Karlíně srazila tramvaj s osobním vozem. Tramvaj číslo 8 po srážce vykolejila, automobil narazil do nedalekého domu. Třiadvacetiletého řidiče auta museli ze zdemolovaného vozu vyprostit hasiči, s vážnými zraněními skončil ve vinohradské nemocnici. Cestujícím v tramvaji se nic nestalo.

"Tramvaj byla po nehodě mimo kolejiště, velitel zásahu proto povolal speciální vyprošťovací vozidlo s hydraulickou rukou a jednotku pražského dopravního podniku," uvedl ráno mluvčí hasičů Martin Kavka.

Těžce zraněného řidiče na místě ošetřili záchranáři, kteří mu zavedli umělou plicní ventilaci, použili imobilizační pomůcky a ve velmi vážném stavu ho s mnohačetnými zraněními převezli do vinohradské nemocnice. Řekla mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová.

Provoz nočních tramvají byl na frekventované Sokolovské ulici v úseku Těšnov - Palmovka zastaven až do čtvrté hodiny ráno. Protože v noci nejezdí metro, po půlnoci zavedl dopravní podnik v úseku náhradní autobusovou linku X92 mezi Masarykovým nádražím a Palmovkou.

autor: ČTK | 1. 5. 2019 11:02

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama