reklama
 
 

O víkendu bude až 12 stupňů, ale noční teploty klesnou pod nulu i v příštím týdnu

22. 3. 2018 11:06
V sobotu ráno se bude tvořit mrznoucí mlha, ojediněle i náledí.

Praha - Podle meteorologů z Českého hydrometeorologického ústavu dosáhnou víkendové teploty místy až 12 stupňů Celsia. V noci se budou pohybovat kolem bodu mrazu.

Čtvrtek přinese polojasnou až oblačnou oblohu. Večer se může objevit také sněžení. Denní teploty se budou pohybovat mezi třemi až sedmi stupni, na horách pak klesnou na minus tři stupně Celsia.

pátek bude přes den zataženo až oblačno, na východě Čech se ojediněle objeví i sněžení. Odpoledne a k večeru oblačnost i srážky postupně zmizí. Denní teploty neklesnou pod bod mrazu, očekává se rozmezí mezi čtyřmi až osmi stupni Celsia.

sobotu ráno se Českem místy ponesou mrznoucí mlhy, ojediněle se může vytvořit i náledí. Rtuť teploměru se vyšplhá přes den až na devět stupňů celsia.

Během neděle se dočkáme polojasné až oblačné oblohy. Místy se objeví nízká oblačnost, ojediněle i slabé sněžení a mrholení. Teploty budou přes den na Moravě kolísat mezi pěti a devíti stupni, v Čechách pak místy dosáhnou až 12 stupňů Celsia.

Pondělí s sebou přinese zpočátku polojasnou oblohu. Přes den bude převládat spíše oblačno až zataženo. Od západu během dne přijdou déšť a přeháňky, v polohách nad 800 metrů se objeví i sněhové srážky. Nejvyšší denní teploty dosáhnou šesti až deseti stupňů Celsia. V noci však klesnou až na minus pět stupňů.

I v dalších dnech nás čeká polojasno až oblačno. Na horách se můžeme setkat se sněhem. Teploty se přes den i nadále udrží kolem deseti stupňů Celsia. Nejnižší noční teploty pak mohou klesnout až na minus čtyři stupně Celsia.   

autor: Domácí | 22. 3. 2018 11:06

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama