TýTý, tátaratatá. Tady jsou miláčci televizního šoubyzu

TýTý, tátaratatá. Tady jsou miláčci televizního šoubyzu
Jolana Voldánová, osobnost zpravodajství. Reportáže netočí, jen uvádí zprávy - ale to je přece v televizi to hlavní.
TV družba.
Nejpopulárnější publicista Josef Klíma. Sešel z Novy, nesešel z mysli.
Bavič roku Karel Šíp.
Foto: Jan Herman/www.hermina.cz
Domácí Domácí
3. 4. 2011 12:09

Absolutním vítězem televizní ankety s nemožným názvem TýTý se letos stal retro seriál České televize nazvaný Vyprávěj. Nejoblíbenějším zpěvákem zvolili diváci Michala Davida, čili také jedno velké soc-retro. Žádnou cenu kupodivu nedostali Karel Gott, ani moderátor-publicista-bavič Marek Eben.

 

Právě se děje

před 8 hodinami

Federer rozdrtil Albota, v Basileji je už posedmnácté ve čtvrtfinále

Miláček domácích fanoušků Roger Federer porazil v druhém kole v Basileji 6:0, 6:3 Moldavana Radu Albota a při 19. startu na halovém turnaji v rodném městě si zahraje 17. čtvrtfinále. V dosavadních dvou zápasech prohrál slavný švýcarský tenista jen pět gamů.

Osmatřicetiletý Federer dnes navázal na úvodní výhru nad Němcem Peterem Gojowczykem za 53 minut a s Albotem se zdržel jen zhruba o deset minut déle. Na kurtu tak grandslamový rekordman nestrávil ještě ani dvě hodiny a upravil svou bilanci v St. Jakobshalle na 73:9.

Federer útočí v Basileji na jubilejní desátý titul, což se mu letos povedlo už na trávě v Halle. Ve čtvrtfinále se může střetnout s krajanem Stanem Wawrinkou, jehož ještě ve 2. kole čeká Američan Frances Tiafoe.

Zdroj: ČTK
Další zprávy