Topolánek se oženil s Talmanovou. Tři měsíce po rozvodu

Domácí ČTK Domácí, ČTK
3. 6. 2010 17:25
Svatba se prý odehrála v pražském hotelu Aria
Lucie Talmanová přijíždí k hotelu Aria v Praze 1
Lucie Talmanová přijíždí k hotelu Aria v Praze 1 | Foto: Pavel Schuster / Mediafax

Praha - Bývalý předseda ODS Mirek Topolánek se dnes v Praze oženil s někdejší místopředsedkyní sněmovny Lucií Talmanovou.

Uvedl to časopis Týden a deník Blesk. Svatba se údajně odehrála v hotelu Aria.

Následovala po několikaletém vztahu obou politiků, kteří spolu mají tříletého syna Nicolase, připomněl Týden.

Se svou první ženou Pavlou se Topolánek rozvedl letos v únoru.

S Talmanovou žije od roku 2007. Jejich poměr vyšel najevo v bulvárním tisku už v červnu 2006. S bývalou manželkou má Topolánek syna a dvě dcery.

Mirek Topolánek přišel o svou pozici v ODS ještě před volbami. Odstoupil nejdříve jako lídr strany ve volbách a posléze i jako předseda poté, co vyšly najevo jeho výroky o Židech, homosexuálech a věřících při pořizování rozhovoru pro časopis pro gaye LUI.

Lucie Talmanová se rozhodla do sněmovny nekandidovat již dlouho před uzavřením kandidátek. Nakonec však oznámila, že by ráda stranu zastupovala v horní komoře parlamentu. Chystá se tak v podzimních volbách kandidovat do Senátu v Kutné Hoře.

 

Právě se děje

před 56 minutami

OSN musí pohnat Čínu k odpovědnosti kvůli koronaviru, řekl Trump ve svém virtuálním projevu k valnému shromáždění

Organizace spojených národů musí pohnat Čínu k odpovědnosti za její přístup k pandemii onemocnění covid-19, řekl ve svém virtuálním projevu k Valnému shromáždění OSN americký prezident Donald Trump. Koronavirus ve svém projevu jako obvykle označil za čínský virus.

"Čínská vláda a Světová zdravotnická organizace, kterou Čína prakticky ovládá, chybně prohlašovaly, že není důkaz o přenosu z jednoho člověka na druhého," řekl Trump. "Později chybně tvrdily, že lidé bez symptomů nemoc nepřenášejí," uvedl také.

Onemocnění covid-19 se objevilo koncem minulého roku ve středočínské provincii Chu-pej, odkud se během následujících měsíců rozšířilo do celého světa. Koronavirem se podle statistik americké Univerzity Johnse Hopkinse nakazilo 31,36 milionu lidí, asi 965.640 z nich zemřelo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy