To Ruzyně téměř nezná: Cancelled, cancelled, cancelled...

To Ruzyně téměř nezná: Cancelled, cancelled, cancelled...
Můžete si stěžovat. Ale na co? Na živel?
Informací mají málo jak ti, co chtěli být pasažéry (a nejsou), tak ti, kteří mají informace podávat.
Čelit otázkám nazlobených lidí a vypadat přitom půvabně je umění.
Tak zatím nikam.
Foto: Jan Langer
Jan Langer
16. 4. 2010 13:49

Praha - Podívejte se na ruzyňské letiště, kde popílek z islandské sopky způsobil, co se tu stává jen zřídkakdy a maximálně na pár hodin: Všechny lety jsou do odvolání zrušeny.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 40 minutami

KLDR odpálila podle Soulu balistickou raketu krátkého doletu

KLDR odpálila do moře balistickou raketu krátkého doletu, informovala agentura AP s odvoláním na jihokorejskou vládu. Střela spadla zřejmě do vod mimo japonskou výlučnou ekonomickou zónu, uvedla agentura Kjódó. Severokorejský velvyslanec při OSN zhruba v téže době na Valném shromáždění OSN v New Yorku vyzval Spojené státy, aby upustily od "nepřátelské politiky" vůči Severní Koreji.

Vypuštění rakety nepředstavuje okamžitou hrozbu pro americký personál, území ani pro spojence USA, sdělila v reakci armáda Spojených států, která má v Jižní Koreji na 28 000 vojáků. Odpálení střely však podle ní "zdůraznilo destabilizující dopady nedovoleného" severokorejského zbrojního programu.

Testy balistických raket zakazují KLDR rezoluce Rady bezpečnosti OSN. Soul nejprve informoval o blíže neurčené střele, kterou KLDR odpálila do moře východně od svých břehů. Japonsko už tehdy uvedlo, že by mohlo jít o balistickou raketu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy