Ti, které jsme ztratili. Covidu v Česku podlehli umělci, politici i vědci

Domácí Domácí
4. 3. 2021 14:05
Za rok epidemie zemřelo v Česku v souvislosti s covidem přes 21 tisíc lidí. Některým vir prohloubil zdravotní komplikace, které je již sužovaly, jiné zabil přímo. Každý den jsou k dispozici nové počty nakažených, hospitalizovaných, zemřelých. Nejde o čísla, ale konkrétní osudy. Nekrolog každé z obětí bohužel napsat nelze, zde proto alespoň osobnosti veřejného života.
 

Právě se děje

před 26 minutami

Smartwings nabídnou za letenky od ČSA vouchery, peníze vracet nebudou

Letecká společnost Smartwings nabídne cestujícím, kteří si u dceřiného dopravce ČSA koupili letenku na let Smartwings a ten byl následně kvůli pandemii zrušen, náhradní poukaz na jakýkoliv jiný let aerolinek. Voucher bude ve stejné hodnotě jako nevyužitá letenka. Platby za tyto letenky Smartwings vracet nebudou. Společnost o tom ve čtvrtek informovala v tiskové zprávě.

Cestující s nevyužitými letenkami koupenými přes ČSA zároveň mohou dál žádat o vrácení platby, žádost však mohou uplatnit právě u ČSA. Ty jsou však nyní v insolvenci.

Výměna bude možná u letenek, které dosud cestující nevyužili. Cestující budou muset žádost podat do konce letošního července, Smartwings jim následně vydá elektronický voucher. Poukaz bude ve stejné hodnotě jako původní letenka s platností na 12 měsíců na jakýkoliv z pravidelných letů Smartwings.

Zdroj: ČTK
Další zprávy