Světová dekadence v pražském Rudolfinu. Now!

Foto: Galerie Rudolfinum
Aktuálně.cz Aktuálně.cz
30. 9. 2010 11:31

Praha - Galerie Rudolfinum zahájila zatím největší a nejdražší výstavu za svou téměř sedmnáctiletou historii. Projekt Decadence -Now!, který stačil vzbudit kontroverze ještě před zahájením, je podle všeho odsouzen úspěchu, aspoň co se týče návštěvnosti. Má atraktivní téma a ještě atraktivnější obsah v podání současné elity světových uměleckých skandalistů.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Frankfurt si v odloženém duelu EL v Salcburku zajistil postup

Fotbalisté Frankfurtu v odvetném duelu 2. kola Evropské ligy v Salcburku, jenž byl přeložen ze čtvrtka na dnešek kvůli hlášenému orkánu, remizovali 2:2 a v součtu s domácí výhrou 4:1 postoupili do osmifinále. V něm se Eintracht 12. a 19. března utká s Basilejí.

Salcburk v odloženém zápase před 29.000 diváky dvakrát vedl, ale hosté pokaždé vyrovnali a pohlídali si postup. Branky domácích vstřelili kapitán Andreas Ulmer a Jérome Onguéné, klid Frankfurtu zajistil dvěma góly André Silva.

Frankfurt se měl původně už za dva dny představit v bundeslize na hřišti Werderu Brémy, vedení ligy ale na neděli plánovaný duel kvůli nahuštěnému programu zatím na neurčito odložilo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy