Stránky poslankyně Nytrové napadli hackeři. Spletla sis století, vzkázali jí

Domácí Domácí
Aktualizováno 14. 7. 2016 16:13
Webové stránky poslankyně Pavlíny Nytrové (ČSSD) napadli hackeři. "Na sepisování nějakýho úžasnýho prohlášení nemám náladu. Takže prostě jenom: jdi do p...e ty homofobní krávo. Spletla sis století," stojí na webu. Hacker podepsaný jako "Zlý anarchista" reagoval na středeční výroky poslankyně ve Sněmovně. Nytrová poslancům tvrdila, že homosexuálové mají nadprůměrné sklony k alkoholu a drogám, častěji mají diagnostikovány duševní a mentální poruchy a výrazně více se u nich vyskytuje násilné chování. V budoucnu navíc budou kvůli své orientaci usilovat o snižování věku pro sexuální styk.
Napadené stránky poslankyně Pavlíny Nytrové.
Napadené stránky poslankyně Pavlíny Nytrové. | Foto: www.pavlinanytrova.cz

Praha - Na nevybíravé výroky poslankyně Pavlíny Nytrové (ČSSD) na adresu homosexuálů zareagovali také hackeři. Napadli webové stránky Nytrové a umístili na ně vlastní vzkaz: "Na sepisování nějakýho úžasnýho prohlášení nemám náladu. Takže prostě jenom: jdi do p...e ty homofobní krávo. Spletla sis století," stojí na webu.

Hacker podepsaný jako "Zlý anarchista" ke vzkazu připojil také dovětek "Radil mi internet a moje srdce". Nytrová totiž v rozhovoru pro web Respektu ve čtvrtek vysvětlovala, že informace o homosexuálech čerpá z online diskusí nebo třeba z e-mailů propagandistické skupiny Russkije matěri.

Stránky napadli hackeři kolem 14. hodiny, zhruba o hodinu později navíc vysvětlili, jak se do administrace webu dostali. "Kdyby to někdo chtěl zkoušet, tak paní poslankyně tu měla heslo "talisman17", do mailu nefunguje :(," napsali hackeři.

Stránky si podle registru nic.cz založila Nytrová v květnu 2010. V registru je také jako kontaktní uvedeno číslo jejího mobilního telefonu, které používá až do současnosti.

Jako administrátor stránek je uvedena frýdecko-místecká firma Weiron Dynamics, která se zabývá tvorbou a správou internetových stránek. Na stránkách firmy je přitom Nytrová uvedená jako její zaměstnankyně - dělá fakturantku a účetní.

Nytrová ve Sněmovně prohlásila, že u homosexuálů jsou nadprůměrné sklony k alkoholu a drogám, častěji mají diagnostikovány duševní a mentální poruchy a výrazně více se u nich vyskytuje násilné chování. V budoucnu navíc budou kvůli své orientaci usilovat o snižování věku pro sexuální styk.

Podle Nytrové vede registrované partnerství k rozkladu společnosti a dokonce k tomu, že „homosexuální lobby“ získá nad heterosexuální většinou nadvládu.

Je to názor poslankyně Nytrové, já s ním nesouhlasím, nemá ho ani o co opřít, odvolává se na pochybné zdroje, říká předseda Senátu Milan Štěch. | Video: Filip Horký
 

Právě se děje

Další zprávy