Nejutajenější práce v Česku. Jednu vlastnost musíte dokonale ovládat

Kristýna Pružinová Martin Krepindl Jakub Zuzánek Blahoslav Baťa Kristýna Pružinová, Martin Krepindl, Jakub Zuzánek, Blahoslav Baťa
26. 10. 2021 7:00
Psychická odolnost, schopnost improvizace, flexibilita nebo sebedisciplína. Pracovníci tajných služeb potřebují víc, než jen tyto vlastnosti. Kdo jsou vlastně čeští špioni? Jak náročným výběrovým řízením musí uchazeči o práci ve zpravodajských službách projít? A musí přísné prověrky podstoupit i jejich nejbližší rodina? Sledujte první díl série o českých tajných službách Stíny.
Stíny - Kdo jsou čeští špioni? | Video: Kristýna Pružinová, Jakub Zuzánek, Blahoslav Baťa

V prvním dílu účinkuje bezpečnostní expert z Masarykovy univerzity v Brně Josef Kraus, bývalý náměstek ředitele Úřadu pro zahraniční styky a informace Jan Paďourek a bezpečnostní expertka z vysoké školy Ambis Kateřina Hušková.

Ve videu byly použity záběry z videobank Pixabay a Pexels a dále z YouTube kanálů Univerzity Karlovy v Praze, Ministerstva financí ČR a americké zpravodajské služby CIA.

Podívejte se i na další díly z pořadu Stíny kliknutím na tento odkaz. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy