Spis Rath je mezi bestsellery. Zvláštní nabídka pro vás

Aktuálně.cz Aktuálně.cz
21. 9. 2012 15:09
Autorkou knihy o zákulisí největší politické kauzy roku je Sabina Slonková
Foto: Jan Langer

Praha - Kniha Spis Rath, pojednávající o dramatických okolnostech největší politické kauzy roku, má za sebou úspěšný první týden prodeje. Při této příležitosti si vám dovolujeme nabídnout speciální možnost, jak knihu také získat.

Podle žebříčku na portálu prodejců Čítarna.cz je "Spis" po uvedení do obchodů mezi trojicí nejžádanějších titulů literatury faktu.

Kniha vyšla počátkem září, jen pár dní poté, co sněmovna rozhodovala v dalším případu o poslanecké imunitě bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha.

Autorkou je šéfreportérka Sabina Slonková. Kniha je zasvěceným výkladem autentických materiálů získaných k případu a kromě líčení vztahů mezi hlavními aktéry přináší některá dosud nepublikovaná fakta či dokumenty, jež k zatčení bývalého prominentního politika ČSSD vedly.

Žebříček nejprodávanějších knih
Žebříček nejprodávanějších knih | Foto: Aktuálně.cz

Jakožto naši čtenáři nyní máte možnost ji získat ve speciální edici pro věrné předplatitele našeho nového deníku Insider.

Za 1090 Kč (včetně DPH) získáte nejen celoroční předplatné našich originálních "elektronických novin" pro čtečky a další digitální zařízení, ale navíc i výtisk Spisu Rath. Zároveň přidáme i přístup do elektronického archivu všech vydání Insideru (pro srovnání: standardní předplatné Insideru stojí 990 Kč včetně DPH, samotná kniha se pak prodává v obchodech s maloobchodní cenou 199 Kč).

Pokud máte zájem rozšířit řady předplatitelů, edici s knihou Sabiny Slonkové můžete objednávat ZDE: http://www.denikinsider.cz/predplatne/. Děkujeme vám.


 

 

Právě se děje

před 15 minutami

V rozvodněné řece na Slovensku se utopily tři ženy, snažily se zachránit psy

Tři ženy přišly o život v rozvodněné řece ve městě Revúca na středním Slovensku, když se ve středu pokusily zachránit před záplavami psy z útulku. Novinářům to ve čtvrtek řekl premiér Peter Pellegrini.

Policie původně informovala o jedné oběti v rozvodněné řece a ještě ráno uvedla, že po dalších dvou pohřešovaných ženách pátrá. "Žel, všechny tři, je to již potvrzeno, o svůj život v rozvodněné řece přišly," řekl později Pellegrini.

V důsledku vydatných lijáků a vichru se kvůli popadaným stromům vylila z koryta řeka Muráň, která teče nedaleko útulku. Když se do něj dostala voda, zveřejnily jeho pracovnice prosbu o pomoc. Autem přijely pomoci jejich kolegyně z útulku v Rožňavě, naložily psy, ale na zpáteční cestě se ztratily. Jedna z nich stihla zavolat na tísňovou linku, že se topí, pak bylo spojení přerušeno.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 16 minutami

Student školy na východě Ruska střílel na spolužáky, jednoho z nich zabil

Jednoho člověka zabil a další tři zranil útočník, který ve čtvrtek střílel na stavební škole ve východoruském Blagověščensku. Policie podle agentury TASS uvedla, že motivem mladíka, který byl studentem školy a který poté spáchal sebevraždu, byly zřejmě spory se spolužáky.

"Na místě jsme našli těla dvou mladých lidí včetně útočníka," uvedla místní pobočka ruského ministerstva vnitra. Dodala, že zbraň měl registrovanou 19letý muž, který je považován za střelce. Útočníkovou obětí je rovněž 19letý student.

V nemocnici skončili tři mladí lidé ve věku 17, 19 a 20 let, všichni museli podle oblastních úřadů podstoupit operaci. Dva z nich jsou podle lékařů ve vážném stavu, mají četná střelná poranění.

Zdroj: ČTK
Další zprávy