Spanilí jezdci se sjíždějí v Praze. Seznamte se

Spanilí jezdci se sjíždějí v Praze. Seznamte se
Organizátor HOG (Harley owners group) je důmyslným způsobem propojená obchodní aktivita firmy Harley-Davidson s fanklubem svých spokojených zákazníků.
Majitelé motocyklů, které se pro světový trh vyrábějí už více jak sto let, se od pátečního odpoledne sjíždějí v Praze.
Česká motoscéna má dlouhou tradici a vůbec nejstarší klub majitelů motocyklů Harley-Davidson vznikl v roce 1928 právě v Praze.
Tohle nemyslí úplně vážně, ale pro svůj svérázný koníček dovedou fanoušci obětovat opravdu mnoho.
Foto: Jan Langer
4. 6. 2009 0:27

Na 500 motocyklů Harley-Davidson projelo Prahou. Jejich majitelé sem přijeli z celé Evropy nejen kvůli třem hodinám spanilé jízdy metropolí. Způsob trávení volného času v sedle motorky je životním stylem mnoha nadšenců. Harley-Davidson si navíc skrze svou značku, a marketingovou strategii celosvětových fanklubů vybudoval i pevnou klientskou základnu.

Podívejte se

 

Právě se děje

před 24 minutami

Hamáček navrhuje stejně jako Babiš zrušit superhrubou mzdu

Vicepremiér a předseda ČSSD Jan Hamáček předložil ve Sněmovně návrh na zrušení takzvané superhrubé mzdy. Místo toho navrhuje od příštího roku zdanění hrubé mzdy sazbou 19 procent doplněnou o sazbu 23 procent pro příjmy zhruba nad 140 000 korun měsíčně. Návrh chce vložit do vládního daňového balíčku, kterým se má toto úterý zabývat Sněmovna. Stejný návrh předložil už v pondělí premiér a předseda ANO Andrej Babiš, který ale navrhuje sazby 15 a 23 procent.

Návrh státního rozpočtu na příští rok, který v říjnu schválila vláda, s dopady zrušení superhrubé mzdy nepočítá.

Národní rozpočtová rada dnes Babišův návrh odmítla a nedoporučuje, aby ho Sněmovna přijala. Návrh podle ní porušuje princip úplnosti a reálnosti rozpočtu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy