Soud: Krejčířovu vilu zabaví stát. Podívejte se na ni

dom, čtk
22. 6. 2009 12:00
Okresní soud Praha-západ začal třetí kolo procesu s Krejčířovou manželkou Kateřinou
Vila Krejčířových v Černošicích.
Vila Krejčířových v Černošicích. | Foto: Petr Kubín

Praha - Vila uprchlého miliardáře Radovana Krejčíře za 150 miliónů propadne státu.

Okresní soud Praha-západ učinil toto rozhodnutí ve verdiktu, jímž odsoudil Krejčířovu manželku Kateřinu ročnímu podmíněnému trestu.

Proces s Krejčířovou začal už třetí kolo po soudních instancích všech úrovní a ani dnešní verdikt není pravomocný. Žalobci i obhájci se ihned odvolali.

Krejčířová je před soudem proto, že se na manželových trestných činech podílela. Dostávala od něj obrovské částky peněz a podle soudu musela vědět, že nejspíš plynou z daňových deliktů.

V žalobě proti Krejčířové, která také uprchla do ciziny a nejspíš stejně jako její manžel pobývá v Jihoafrické republice, se právě honosná vila v Černošicích objevuje.

Krejčířová ji totiž z peněz svého manžela pořídila za 20 miliónů korun, za dalších 130 ji rekonstruovala a uvedla do stavu, který si můžete prohlédnout právě na fotografiích Aktuálně.cz.

 

Právě se děje

před 13 minutami

Horská služba v Krkonoších varuje před náledím, hrozí také sílný vítr

Horská služba Krkonoše varuje ve výškách nad 1000 metrů nad mořem před zledovatělým terénem. V Krkonoších platí druhý mírný stupeň lavinového nebezpečí z pěti, uvedla krkonošská horská služba.

Na hřebenech hor hrozí silný vítr, v nárazech může dosahovat rychlosti až 70 kilometrů v hodině, informovali meteorologové.

Zdroj: ČTK
Další zprávy