Sociál: Dlouhovlasý Babiš zpívá o lithiu, lidovci jedou na "Čapák" a Popelka Ringo Čech

Domácí Domácí
17. 10. 2017 16:49
Sněmovní volby jsou už za dveřmi a politici mají posledních pár hodin na to, aby zaujali nové voliče. Jejich snaha ale mnohdy vyzní komicky, a proto se řada z nich stala terčem vtipálků na internetu. Tím nejvtipnějším a nejpodivnějším, co v posledních dnech Twitter a Facebook přinesly, vás v pořadu Sociál provede Barbora Němcová.
Dlouhovlasý Babiš, Ringo Čech jako Popelka a Okamura ve filmu Kult hákového kříže. Předvolební Sociál moderuje Barbora Němcová. | Video: Tomáš Cetkovský, Barbora Němcová
 

Právě se děje

před 6 minutami

Kryštof přesouvá vánoční koncerty v O2 areně na prosinec 2021

Kvůli opatřením proti šíření koronaviru kapela Kryštof přeložila oba prosincové vyprodané koncerty v pražské O2 areně na příští rok. Prodáno bylo přes 30 tisíc vstupenek, které zůstávají v platnosti i na nové termíny. Lístky z pátku 4. prosince 2020 platí na nový termín 18. prosince příštího roku. Vstupenky ze soboty 5. prosince platí na 19. prosince 2021.

Na koncertě měla zaznít i píseň Vánoční, kterou Richard Krajčo a skupina Kryštof před dvěma lety nahráli s Karlem Gottem a po dohodě ji představili až nedávno, rok po Gottově loňském úmrtí. Skupina Kryštof kvůli opatřením proti šíření koronaviru vedle O2 areny již přeložila osm letních festivalů Kryštof Kemp.

Zdroj: ČTK
Další zprávy