Sněmovní komise k reorganizaci policie dostala čas do konce ledna

ČTK ČTK
18. 10. 2016 15:26
Sněmovní vyšetřovací komise k policii dostala víc času na prověřování sporné reorganizace celostátních útvarů, která vyvolala roztržku v koalici mezi ČSSD a hnutím ANO. Komise nebude muset podle úterního rozhodnutí dolní komory předložit poslancům výslednou zprávu svého zkoumání v původním termínu do konce října, ale do konce ledna. O prodloužení lhůty požádala sama komise. Její členové se shodli na tom, že říjnový termín pro ukončení práce není možné stihnout. Poslanci ještě chtějí vyslechnout některé další aktéry, možné jsou i opakované výslechy vybraných svědků. Komise se zatím sešla sedmkrát a vyslechla už většinu aktérů včetně Roberta Šlachty, Tomáše Tuhého nebo Iva Ištvana.
Foto: ČTK
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 3 hodinami

Ondra a Adamovská jsou mistry republiky v boulderingu

Olympionik Adam Ondra a Eliška Adamovská vyhráli mistrovství republiky v boulderingu. Oba favorizovaní sportovní lezci ve finále šampionátu ve Slaném pokořili jako jediní všechny čtyři cesty.

Za bývalým mistrem světa v boulderingu i v lezení na obtížnost Ondrou, který v Tokiu nenaplnil medailové ambice a v olympijském finále skončil šestý, skončil hlavní soupeř Martin Stráník. Ten měl "topy" tři. Bronz získal Štěpán Volf.

Adamovská, jež v červenci vyhrála v Brianconu závod Světového poháru v obtížnosti, dnes ve Slaném zvítězila před Michaelou Smetanovou a Markétou Janošovou.

Další zprávy