Sáblíková slaví s Prahou medaile z OH. Jsme jí v patách

Foto: Michal Štůsek
Michal Štůsek Michal Štůsek
4. 3. 2010 16:54

Praha - Rychlobruslařka Martina Sáblíková pokračuje ve své velkolepé jízdě. Po Velkém Oseku, kde žije, zavítala trojnásobná medailistka z olympiády do Prahy.

V knihkupectví na Pankráci pokřtila i se svým trenérem Petrem Novákem knihu "Martina Sáblíková, zázrak na bruslích". Gratulovala jí i další legenda - Věra Čáslavská.

 

Právě se děje

před 8 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy