Roztržka s aktivisty iniciativy Ne základnám na Národní třídě

Roztržka s aktivisty iniciativy Ne základnám na Národní třídě
Tento muž nebyl zdaleka sám, komu se agitace na pietním místě zdála nepřípustná. Rozhodl se, že trikolóru a věnec, který tam dali členové Ne základnám, odstraní.
Vedle aktivistů Ne základnám se před vchod do podloubí postavil Jan Cieslar s letákem upozorňujícím na petici "Na komunisty si zvykat nechceme!", která reaguje na vstup KSČM do krajských vlád.
Foto: Ondřej Besperát
Ondřej Besperát
17. 11. 2008 13:51
 

Právě se děje

před 54 minutami

Sekáč gólem a asistencí podpořil výhru CSKA nad Čeljabinskem

Jiří Sekáč svým pátým gólem z posledních osmi zápasů Kontinentální hokejové ligy pomohl CSKA Moskva k výhře 3:0 nad Čeljabinskem. Český útočník vstřelil v 51. minutě tečí před brankou druhý gól utkání a pak se ještě asistencí podílel v předposlední minutě na trefě Michaila Grigorenka.

CSKA i díky sedmé Sekáčově brance v sezoně zvítězil pošesté za sebou a je nejlepším týmem celé soutěže. Čeljabinsk s českým útočným duem Tomáš Hyka, Lukáš Sedlák prohrál počtvrté v řadě a na Východě drží poslední osmé postupové místo do play off.

Nejhorším týmem Východu zůstal Kunlun, který dnes se Šimonem Hrubcem v brance podlehl v Pekingu 1:2 Dynamu Moskva. Bývalý třinecký gólman si připsal 23 zákroků.

Další zprávy