Foto: S Ondříčkem se v Praze rozloučili filmaři i fotbalisté

Foto: S Ondříčkem se v Praze rozloučili filmaři i fotbalisté
Před bazilikou sv. apoštolů Petra a Pavla se v úterý sešli lidé, kteří se chtěli naposledy rozloučit s hvězdným kameramanem Miroslavem Ondříčkem.
Před samotným ceremoniálem byla bazilika přístupná veřejnosti.
Kameraman zemřel minulou sobotu ve věku 80 let.
Lidé přinášejí květiny.
Foto: ČTK
Vojtěch Marek Vojtěch Marek
7. 4. 2015 16:15
Na Vyšehradě, v bazilice sv. apoštolů Petra a Pavla, v úterý proběhlo poslední rozloučení s kameramanem Miroslavem Ondříčkem.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

V centru Bratislavy zemřel po střetu s útočníkem cizinec. Podezřelý z místa neštěstí utekl

V centru Bratislavy v neděli po střetu s neznámým útočníkem zemřel cizinec. Informovala o tom slovenská média. Policie incident potvrdila, bližší údaje o oběti neuvedla, útočník z místa činu uprchl. Nejde o první podobný případ v centru slovenské metropole, například loni na jaře tam po napadení útočníkem zemřel Filipínec.

Policisté a záchranáři byli časně ráno přivoláni k osobě v bezvědomí, která se nacházela na bratislavském náměstí SNP u historického centra města. Podle televize Joj se obětí útoku stal patrně dvaadvacetiletý muž původem zřejmě z některé z balkánských zemí.

Podle policejní mluvčí Lucie Mihalíkové neznámý muž po předchozím konfliktu poškozeného fyzicky napadl a následně utekl. Televize Markíza uvedla, že útočník kopl svou oběť do hlavy. Policie vybídla svědky, aby se přihlásili.

Zdroj: ČTK
Další zprávy