Rok a půl po Toskánku přišla akce v Dubaji

Rok a půl po Toskánku přišla akce v Dubaji
Poslanec ODS Pavel Suchánek nasedá na Ruzyni do vozu. Právě se se skupinou byznysmenů vrátil z golfu z Dubaje.
Kontroverzní postava pražské podnikatelské scény Roman Janoušek byl také v Dubaji.
Snímek z letiště. Šéf ČEZu Martin Roman se vrátil se skupinou politiků a byznysmenů z Dubaje.
Předseda rozpočtového výboru sněmovny Pavel Suchánek z ODS na letišti. Právě se se skupinou byznysmenů vrátil z golfu v Dubaji.
Foto: Ludvík Hradilek
Ludvík Hradilek Ludvík Hradilek
23. 2. 2011 14:26

Rok a půl od aféry Toskánsko, kdy se v letovisku Monte Argentario společně rekreovaly špičky světa plitiky a byznysu, se podobná skupina sešla na golfu v Dubaji. Mezi hlavní postavy patřily předseda rozpočtového výboru sněmovny Pavle Suchánek z ODS, šéf ČEZu Martin Roman a pražský podnikatel známý úzkými vazbami na politiku Roman Janoušek. Reportéři Aktuálně.cz je zachytili, jak nasedají po návratu do svých vozů na pražském letišti v Ruzyni.§-

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Adetokunbo v NBA dovedl Milwaukee k šesté výhře za sebou

Nejužitečnější hráč minulé sezony Janis Adetokunbo zaznamenal ve čtvrtečním utkání NBA proti Portlandu impozantní triple double za 24 bodů, 19 doskoků a 15 asistencí a byl strůjcem vítězství Milwaukee 137:129. Bucks se po šesté výhře za sebou osamostatnili v čele Východní konference.

Adetokunbo podruhé v sezoně dosáhl na dvojciferná čísla ve třech základních statistických ukazatelích a stal se prvním hráčem v historii klubu, který zaznamenal bilanci čítající alespoň 20+15+15. Jeho čtvrteční výkon v historii ligy předčili jen slavní Oscar Robertson, Wilt Chamberlain a Larry Bird.

Střelecky se přitom řecký basketbalista trápil a proměnil jen devět z 27 střel. V počtu finálních přihrávek ale ve své sedmé sezoně v lize dosáhl na osobní rekord. "Když mi to nepadalo, snažil jsem se nacházet spoluhráče. Udělal jsem ale jen půlku práce, to oni se trefovali," řekl Adetokunbo.

Další zprávy